Відгуки про школу манікюру Naillab


Дуже люблю відгуки писати, особливо якщо вони погані. Але зараз буде хороший)) Я дуже бридлива по натурі, ноги чоловіка бачити не можу без шкарпеток. І тому думала, що з педикюром буде щось подібне. Як же я помилялася коли йшла на курси, а я йшла на манікюр !! Але наш викладач мене переконала і запропонувала пройти… Читать далее “Дарина Крот”

Дарина Крот

Закінчувала Крус майстра манікюру і педикюру. Знайшла цю манікюрну школу в інтернеті, сподобалося розташування і адекватна ціна. Що порадувало, так це практика, мінімум води. Максимум справи. Приходила на практику з мамою, майстер не відходила, підказувала якщо щось не так робила. Хоча зауважень не багато, навіть не здивована, адже щоб все так спокійно розповідати, треба вміти… Читать далее “Катя Подейко”

Катя Подейко

Закінчила вже досить давно курси, але відгук пишу тільки зараз. Спасибо) Галина у мене вела педикюр, апаратні методики. Дуже продуктивно проходили заняття, не пам’ятаю скільки тоді коштувало, але вибирала за ціною)) і не помилилася, незважаючи на невисоку вартість якість викладання не поступається.

Ольга Мерич

Працюю в салоні рік, тільки з руками, але влітку зрозуміла, що треба ще і педикюр освоювати, а то потік людей на ноги нескінченний. Уже місяць як практикуюся робити педикюр і дуже задоволена, особливо в плані грошей. Спасибі Олені за уроки. Організація в школі хороша, мене просили почекати, поки група не збереться, але не довго. Так… Читать далее “Людмила Гриненко”

Людмила Гриненко

У цій школі проходжу навчання вдруге, але відгук пишу тільки зараз. Раніше вчилася робити педикюр (планувала працювати вдома) але все пішло по-іншому і влаштувалася в перукарню. Зараз закінчила курси дизайну нігтів і хочу сказати, що навчання стає все краще і краще !! Можна наливати собі чай і каву скільки хочеш, правда часу на це немає,… Читать далее “Єлизавета Климович”

Єлизавета Климович

Вибрала ці курси, тому, що живу поруч і відгуки сподобалися. Все добре. Подобається як спокійно проходили заняття. І група у нас така душевна зібралася. Хочу відзначити практику, всі про це пишуть, але мало де насправді це є. Я зараз не в повній мірі, звичайно, але впевнено себе почуваю, сподіваюся швидко знайду роботу. Бажаю процвітання школі… Читать далее “Олена Даховець”

Олена Даховець

Закінчую курси нарощування нігтів. Вмію робити приголомшливий французький манікюр! Спасибі!

Лілія Погребняк

Дуже класна програма! Розібрали, мені здається все, що тільки можна було придумати. Відпрацювання одного дня було один на одному, коли модель не прийшла, але це не вина школи, а безвідповідальність людини. Тому наступного разу я прийшла з подругою. А школі респект і продовжуйте в тому ж дусі, бажаю вам величезного розвитку і хороших учнів! Ваша… Читать далее “Ганна Сопіженко”

Ганна Сопіженко

Я хочу сказати величезне спасибі своєму викладачеві, Наталі! Тому, що завдяки цій світлій людині я дізналася нарешті про всі нюанси комбінованого манікюру. У мене вже були знання, я вчилася на курсах з манікюру, але вирішила підвищитти свої навички і не пошкодувала. Недарма місце красить людина! З величезною вдячністю, Віта Савич.

Віта Савич

Порадила цю школу моя колега. А я ще не вміла працювати з апаратом, тепер вмію. Нічого поганого сказати не можу. Хороша школа, чисто, недорого і викладачі непогані.

Надія Дідківська

Дивилася курси манікюру місяці два … Як і все, напевно, поки не перевернула весь інтернет. І зупинилася на курсах Naillab. Не знаю чому, інтуїтивно, тому, що відгуки були, але не дуже багато. Тому вирішила сама поділитися враженнями і якщо ви думаєте так само довго як і я, то я однозначно рекомендую! Привернуло, що диплом на… Читать далее “Ольга Кізюк”

Ольга Кізюк