Інформація про навчання


Багато сучасних людей прагне до саморозвитку, але не всі завжди знають як можна було б застосувати свої прагнення. Саме для таких талановитих і креативних людей був створений професійний курс дизайну нігтів.

Потрібно розуміти, що художній розпис або дизайн нігтів лаком - це чудова можливість розвинути художній стиль. А також це додаткове підвищення рівня вашої майстерності в нейл-сфері.

Програма курсу була підготовлена ​​для людей, які хочуть не тільки пройти навчання нігтьовому сервісу, але і навчитися створювати унікальний дизайн нігтів. Заняття на 90% орієнтовані на практику, вчать правильній постановці руки для створення художніх композицій на нігтях. Навчання проводиться в невеликих групах по 5 чоловік в сучасних приміщеннях і під керівництвом наших талановитих nail-майстрів.

Цей курс, мабуть, самий творчий в нашій школі і тут ви повною мірою можете проявити свою фантазію. Сучасний манікюр і дизайн нігтів безперервно пов'язані між собою і наші викладачі прагнуть створити творчу атмосферу на заняттях.


Тривалість навчання

1 тиждень

Людей в групі

2-4

Ціна курсу

2000 грн


На курсі художнього розпису в Naillab під керівництвом професіоналів в дружній обстановці ви дізнаєтеся всі секрети постановки руки і, найголовніше, по-максимуму відпрацюєте ці навички.

Після успішного проходження курсу ви отримуєте сертифікат, який підтвердить підвищення кваліфікації і в подальшому зіграє вам добру службу у вашій професійній кар'єрі.


Програми включають тільки найнеобхіднішу теорію, не більше 20%. Решта - практичні заняття

Можливість займатися в денних, вечірніх та групах вихідного дня

Ми проводимо як навчання з нуля, так і підвищуємо кваліфікації практикуючих майстрів

У вартість навчання включено всі необхідні косметичні засоби та інструменти.

Максимум уваги з боку викладача для повного засвоєння матеріалу, робота над помилками

Сприяємо працевлаштуванню наших випускників в салонах краси Вінниці та інших міст України


Програма курсу


 • правильна добірка насадок для фрези, призначення і види;
 • грамотна дезінфекція та стерилізація робочого місця та інструменту;
 • робота з фрезерним верстатом і іншими інструментами;
 • підготовка нігтьової пластини і кутикули до обробки;
 • технологія нанесення лаку 'під кутикулу';
 • техніка виконання комбінованого манікюру;
 • вирівнювання нігтьової пластини базою для гель-лаку;
 • ремонт і відновлення натуральної пластини, тріщин і куточків;
 • закріплення втирки, стразів і інших декоративних елементів;
 • аналіз помилок, їх виправлення;
 • відпрацювання отриманих знань на практиці.
Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.


Відгуки випускників

 • Вибрала ці курси, тому, що живу поруч і відгуки сподобалися. Все добре. Подобається як спокійно проходили заняття. І група у нас така душевна зібралася. Хочу відзначити практику, всі про це пишуть, але мало де насправді це є. Я зараз не в повній мірі, звичайно, але впевнено себе почуваю, сподіваюся швидко знайду роботу. Бажаю процвітання школі Naillab!

  Олена Даховець
 • У цій школі проходжу навчання вдруге, але відгук пишу тільки зараз. Раніше вчилася робити педикюр (планувала працювати вдома) але все пішло по-іншому і влаштувалася в перукарню. Зараз закінчила курси дизайну нігтів і хочу сказати, що навчання стає все краще і краще !! Можна наливати собі чай і каву скільки хочеш, правда часу на це немає, але приємно здивована як компанія росте і розширюється. Переходжу працювати в студію краси і підвищувати кваліфікацію буду тільки тут. Сподіваюся, і знижку зроблять потім)

  Єлизавета Климович