Інформація про навчання


Давайте будемо чесними, наші ноги більшу частину часу ховаються у взутті і як правило не заслужено обділені увагою і належним доглядом.
Але хороша новина полягає в тому, що наші ніжки це прекрасно переносять і їм потрібно набагато менше часу, щоб знову бути красивими і здоровими. Але не дивлячись на ці приємні новини стежити за ногами потрібно обов'язково, щоб не допускати різних неприємних захворювань.

Саме тому слід займатися педикюром. Багато людей вважають за краще 'віддати' свої стопи в професійні руки майстрів і це дуже мудро. А ми в свою чергу, пропонуємо вам пройти у нас курси класичного педикюру. Навчання дозволить вам придбати затребувану професію, яка на сьогоднішній день користується популярністю і добре оплачується.

Можна не турбується про те, що у вас немає базових знань, тому, що авторська програма підходить як для початківців, так і для досвідчених майстрів. В даному курсі ми будемо розглядати обрізний класичний педикюр, але в нашій nail-школі можна пройти і апаратний педикюр. Головна мета педикюру не тільки в естетичній стороні, але і в умінні позбавлятися від грубої шкіри, мозолів і інших неприємних наслідків носіння незручного взуття.


Тривалість навчання

1 тиждень

Людей в групі

2-4

Ціна курсу

2000 грн


Запрошуємо вас придбати нові знання та відпрацювати навички в групах до 5 чоловік в дружній атмосфері під керівництвом досвідчених майстрів-практиків. Після успішного проходження ви отримаєте диплом на двох мовах (укр / англ) і можливість працевлаштуватися не тільки у Вінниці, а й далеко за межами України.


Програми включають тільки найнеобхіднішу теорію, не більше 20%. Решта - практичні заняття

Можливість займатися в денних, вечірніх та групах вихідного дня

Ми проводимо як навчання з нуля, так і підвищуємо кваліфікації практикуючих майстрів

У вартість навчання включено всі необхідні косметичні засоби та інструменти.

Максимум уваги з боку викладача для повного засвоєння матеріалу, робота над помилками

Сприяємо працевлаштуванню наших випускників в салонах краси Вінниці та інших міст України


Програма курсу


 • гігієна і техніка безпеки;
 • методи, засоби і загальні принципи дезінфекції та стерилізації інструментів, використовуваних в роботі;
 • загальна інформація про захворювання шкіри і нігтів;
 • організація робочого місця;
 • знайомство з інструментами і матеріалами;
 • показання та протипоказання для педикюру;
 • правильний підбір відповідних препаратів;
 • масаж і догляд за шкірою стоп.
Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.


Відгуки випускників

 • У цій школі проходжу навчання вдруге, але відгук пишу тільки зараз. Раніше вчилася робити педикюр (планувала працювати вдома) але все пішло по-іншому і влаштувалася в перукарню. Зараз закінчила курси дизайну нігтів і хочу сказати, що навчання стає все краще і краще !! Можна наливати собі чай і каву скільки хочеш, правда часу на це немає, але приємно здивована як компанія росте і розширюється. Переходжу працювати в студію краси і підвищувати кваліфікацію буду тільки тут. Сподіваюся, і знижку зроблять потім)

  Єлизавета Климович
 • Працюю в салоні рік, тільки з руками, але влітку зрозуміла, що треба ще і педикюр освоювати, а то потік людей на ноги нескінченний. Уже місяць як практикуюся робити педикюр і дуже задоволена, особливо в плані грошей. Спасибі Олені за уроки. Організація в школі хороша, мене просили почекати, поки група не збереться, але не довго. Так що майте це на увазі. А так рекомендую!

  Людмила Гриненко