Інформація про навчання


Якщо ви ще роздумуєте куди звернутися для навчання і до сих пір не визначилися, то записуйтеся до нас! Залиште заявку, з вами зв'яжуться наші фахівці і допоможуть вам вибрати відповідні курси. Ми пропонуємо навчання як для новачків, у яких ще немає досвіду, так і для працюючих майстрів, яким необхідне підвищення кваліфікації. У будь-якій ситуації викладачі зможуть допомогти вирішити ваше питання.

'Майстер манікюру і педикюру' - це базовий навчальний курс, на якому ви дізнаєтеся, як професійно проводити процедури з використанням найпоширеніших методів. Як показує великий досвід роботи, комплексне володіння знаннями допомагає студентам швидше отримати престижну і високооплачувану роботу. Саме тому в нашій школі були підготовлені системні курси майстра манікюру, педикюру. Заняття проводиться інструкторами, у яких за спиною багаторічний професійний досвід. Завдяки цьому підготовча програма інтенсивна. Ми пишаємося нашими викладачами і з упевненістю говоримо, що всю інформацію ви отримаєте доступно і на достатньому професійному рівні.


Тривалість навчання

2 тижні

Людей в групі

2-4

Ціна курсу

4500 грн


Вам не потрібно думати про додаткові інструменти і косметичну продукцію, тому, що наш салон краси надає їх безкоштовно на час навчання. Заняття проходять в комфортних групах до 5 чоловік, завдяки чому, майстри можуть приділити достатню увагу кожному студенту.
Після закінчення курсу ви отримуєте диплом на двох мовах. Таким чином можна працювати не тільки на території України, а й ЄС.


Програми включають тільки найнеобхіднішу теорію, не більше 20%. Решта - практичні заняття

Можливість займатися в денних, вечірніх та групах вихідного дня

Ми проводимо як навчання з нуля, так і підвищуємо кваліфікації практикуючих майстрів

У вартість навчання включено всі необхідні косметичні засоби та інструменти.

Максимум уваги з боку викладача для повного засвоєння матеріалу, робота над помилками

Сприяємо працевлаштуванню наших випускників в салонах краси Вінниці та інших міст України


Програма курсу


 • правильна добірка насадок для фрези, призначення і види;
 • грамотна дезінфекція та стерилізація робочого місця та інструменту;
 • робота з фрезерним верстатом і іншими інструментами;
 • підготовка нігтьової пластини і кутикули до обробки;
 • технологія нанесення лаку 'під кутикулу';
 • техніка виконання комбінованого манікюру;
 • вирівнювання нігтьової пластини базою для гель-лаку;
 • ремонт і відновлення натуральної пластини, тріщин і куточків;
 • закріплення втирки, стразів і інших декоративних елементів;
 • аналіз помилок, їх виправлення;
 • відпрацювання отриманих знань на практиці.
Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.


Відгуки випускників

 • Закінчувала Крус майстра манікюру і педикюру. Знайшла цю манікюрну школу в інтернеті, сподобалося розташування і адекватна ціна. Що порадувало, так це практика, мінімум води. Максимум справи. Приходила на практику з мамою, майстер не відходила, підказувала якщо щось не так робила. Хоча зауважень не багато, навіть не здивована, адже щоб все так спокійно розповідати, треба вміти і нас було всього три людини. Зараз я працюю в салоні, влаштувалася швидко, навіть місяця не минуло. Дякую! І дуже задоволена, що пішла відразу і на педикюр, хоч планувала тільки манікюр. Спасибі!

  Катя
 • Дуже люблю відгуки писати, особливо якщо вони погані. Але зараз буде хороший)) Я дуже бридлива по натурі, ноги чоловіка бачити не можу без шкарпеток. І тому думала, що з педикюром буде щось подібне. Як же я помилялася коли йшла на курси, а я йшла на манікюр !! Але наш викладач мене переконала і запропонувала пройти відразу і манікюр і педикюр. Спасибі вам, Галина! Ноги після ванночки, ароматні, м'які і розумієш, що через пару годин будуть красивими завдяки тобі !!! Вельми вам дякую, якби не ви, я ніколи б, напевно, не зважилася взяти в руки ноги!

  Дарина Крот